"Дом отНАШЕний"

Объявление

Здравствуйте вы попали на проэкт "Дом отНАШений. В котором мы будем строить любовь.Чтобы начать играть вам необходимо заполнить ту самую анкету.Если вы куда то уежзаете,или по какой то причине вас не будет,вы обязаны отметится в теме "Отсутствие".Приятной игры.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » "Дом отНАШЕний" » Отсутствие/Уход » Потрібен хороший гепатолог в Києві


Потрібен хороший гепатолог в Києві

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Добрий день. Болить печінка. Хочу пройти обстеження в Києві, щоб дізнатись причину та полікуватись. Порадьте, куди звертатись краще.

0

2

Для початку вам потрібна консультація. Думаю, що краще звернутись до приватних лікарів.

0

3

Якщо вам потрібен хороший гепатолог Київ територіально, я пораджу звертатись у клініку CONSILIUM MEDICAL. Тут дуже хороші лікарі, які вам допоможуть. Запишіться на обстеження онлайн, це можна зробити залишивши заявку на сайті. Тут легко розібратись, просто заповніть форму для зворотного зв'язку.

0

4

Колеги, а хто мені може порадити хорошого флеболога в Києві? За поради завчасно дякую

0

5

Камилла Кабо написал(а):

Колеги, а хто мені може порадити хорошого флеболога в Києві? За поради завчасно дякую


Допомога такого фахівця реально потрібна в тих випадках коли в людини є великі проблеми із судинами. І добре, що ви такого спеціаліста шукаєте уважно! В Києві в клініці МЕД СІТІ працюють дуже толкові флебологи. В мене там подрузі робили ендоваскулярну лазерну коагуляцію вен https://medcity.ua/ua/services/endovask … ulyatsiya/ . В неї були сильно розширені вени на обох ногах і завдяки цій операції вдалось проблем вирішити

0


Вы здесь » "Дом отНАШЕний" » Отсутствие/Уход » Потрібен хороший гепатолог в Києві